• Home
  • Svet Multišport

Slováci v zahraničí

Bujdos6 kopiaPočas minulého víkendu štartovalo veľa slovenských triatlonistov na troch triatlonoch stredných a dlhých objemov:

Čítať ďalej

ME v dlhom triatlone - výsledky

LOGO etu 6 JPGV španielskom Madride sa 23. septembra uskutočnili ETU ME Challenge v dlhom triatlone. Majstrovské tituly získali: Belgičan Timothy Van Houtem, resp. Britka Laura Siddall.

Čítať ďalej

Ondrej Kubo 6-sty v Ruegene!

kubo6 4987 kopiaOndrej Kubo počas uplynulého víkendu dosiahol ďalší vynikajúci výsledok v pretekoch Ironman 70.3. V nemeckom Ruegene v silnej konkurencii obsadil 6. miesto.

Čítať ďalej

Ondrej Kubo 4. v Gdynyi!

kubo6 3491 kopiaOndrej Kubo počas uplynulého víkendu v Poľsku obsadil vynikajúce 4. miesto na pretekoch "IRONMAN 70.3 GDYNIA". Je to jedno z najlepších umiestnení slovenského triatlonistu na pretekoch WTC ironman 70.3.

Čítať ďalej

MS V AKVATLONE - výsledky

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtITU multišportový festival - MS v akvatlone: Tituly získali - Belgičan Emmanuel Lejeune, resp. Islanďanka Edda Hannesdottirr. Výsledky a medailisti z MS v akvatlone